Zapraszamy przedświątecznie w sobotę – 21 grudnia! Warsztaty, targ rolny, nocne zwiedzanie!!!

W najbliższą sobotę oprócz zwiedzania wieży – dostępnej od 10.00 do 16.00, zapraszamy na specjalnie przygotowane wydarzenia!

Już od rana – od 10.00 – do wczesnego popołudnia – do 13.30 – chcielibyśmy zaproponować Wam świąteczne warsztaty! Własnoręcznie wykonane ozdoby w szczególny sposób upiększają świąteczne chwile, a podarowane najbliższym, sprawiają radość i są prawdziwym prezentem „od serca”. W czasie sobotnich warsztatów wykonamy kilka form – będą między innymi włóczkowe anioły, laleczki, filcowe renifery. A może ktoś odważy się zrobić pająka…? Bez obaw – nie będzie straszny, ale na pewno kolorowy i piękny.

Tych, którzy nie dotrą do nas przed końcem dniówki, zapraszamy na 17.30 na Nocne Zwiedzanie Wieży Książęcej. W sobotni wieczór ciepły blask świec rozświetli mroki średniowiecznych wnętrz naszej wieży, zapraszając wszystkich szukających wytchnienia – od świątecznych przygotowań, rocznych podsumowań, czy codziennych obowiązków – na niezwykłą podróż w czasie. Wędrując po kolejnych zakamarkach Wieży, poznamy jej historię, dzieje dawnych mieszkańców, ciekawostki, a nawet historie wielkich miłości, które nie zawsze kończyły się dobrze…

A w godzinach 10.00-13.30 – jak w każda sobotę – zapraszamy na Górskie Smaki – Targi Rolne przy Wieży Książęcej w Siedlęcinie! Przedświątecznie – zatem na pewno będzie wyjątkowo!