Wernisaż wystawy fotograficznej – 12 kwietnia

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do Siedlęcina na wernisaż wystawy fotografii Pani Elżbiety Bojczuk pt. „Wieża”. Ten – może trochę lakoniczny – tytuł w pełni oddaje główny (i jedyny) temat przygotowanych do ekspozycji zdjęć, jakim oczywiście będzie nasza nadbobrzańska wieża. Przyznajemy, że nawet nie wiedzieliśmy, że może ona mieć tyle różnych twarzy!

Z Autorką fotografii mamy przyjemność spotykać się w wieży książęcej już od paru lat, a przez kilka ostatnich często prezentujemy w mediach społecznościowych efekty fotograficznych wypraw Pani Elżbiety do Siedlęcina.

Elżbieta Bojczuk to – jak sama o sobie mówi – turystka z wykształcenia, zawodu i zamiłowania; pasjonatka wędrówek z aparatem. Od kilku lat stara się chwytać w kadry fotografii klimat miejsc i obiektów o niezwykłej historii – czasami zapomnianych, czasami niedocenionych, ale zawsze wartych przypomnienia i pokazania!

Zebrane na wystawie prace to interesujące przykłady (jak skromnie uważa Autorka: niedoskonałych, ale robionych z pasją i sercem) zdjęć miejsca, które od dawna ją fascynuje i które za każdym razem odkrywa na nowo. I to właśnie jest sensem „podglądania” przez autorkę Wieży w różnych porach dnia i roku.

Patrz oczyma, fotografuj sercem – David duChemin

Zapraszamy do Wieży Książęcej w Siedlęcinie w piątek 12 kwietnia na godzinę 17.30. W programie otwarcie wystawy, spotkanie z Autorką i… niespodzianka 🙂